Aiuto - Cerca - Utenti - Calendario
Versione completa: Al Thread Frarés
FerraraForum.it > Off Topic > BlaBlaBla...
Pagine: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Senbee Norimaki
Alora, av pias sta bazza? Chi déntar l'è tutt in topic, basta ca zcorém sol in frarés. Int al fraraforum l'è al mìnim, no?
Dai, tachén adess!
Roccia83
in fraraforum alg vleva (an son brisa tant brav a scrivar mo as capis!!!)
Sedinho
Alora a tac mi ciò!!!! Però a no mina capì.......che caz toya da dir belo???? icon_mrgreen.gif

An sò mina al parchè.....ma gò nà meza idea che in stal topic ag sarà da sbudlaras!!!! ahsisi.gif rofl.gif

At dirò senbo.....zio canon......la tè gnu propria nà bela idea ciò!!!! rofl.gif
HeGotGame
tacamo lì e pompa cesira...e arcurdev ragazit clè mei aver il brag rot in tal cul che al cul rot in til brag, che dona alta la tarbalta e cle mei na torta in du che na merda da par ti! alèèèèè
Senbee Norimaki
Ah sedinho, al so ben ca son sgagià, altarchè.
Ti invez tié propria un mèral ad fnil!
Sedinho
Ciò belo......sta mò subit cagià!!!! rofl.gif


Maial stal topic l'è nà sburada!!!! rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Frabe
A l'aveva sintì dir d'un topic tutt zcors in frares purasà temp fa... i bambanava adiritura ad 'na sezion tuta in frares ma i n'ha cumbinà gnient...
sol ciacar 'sti ciocapiat... par furtuna ch'l'è gnu stu chi, stal Norimaki, a tacar a dir da bon!
A pensarag ben però stal Norimaki alm cunvinz brisa dal tutt... al fa trop al gajan al ragazol, ma nualtar al tgnen d'oc!
Sedinho
Eko brao....ti tien sot'oc cal barbagian lì ad Kawaski che mi intant ag fag na dmanda....

Scolta vè belo......ti cà tiè pratic.......mo cum ela che ultimament a gò sempar scador al bus dal culll????



rofl.gif


P.S.= Maial an ved l'ora calg'riva al Barone chi d'ciora!!!!!!! rofl.gif rofl.gif
Frabe
Tant par tacar: ti ca t'ie pratic 'na zuca! Mi chi quei li a n'i fag brisa!
Senbee Norimaki
ac do panit, ac bel ringaziament par un c'ass fa al cul par vualtar... Mo fev dar int l'organ.
Sedinho
Mò impara a lezàr....zio boia!!!!!!

Frabe an glea brisa con tì......ag l'ea con kawasaky!!!!

Insalmnì!!!!!




Maial a mor!!!!! rofl.gif
musti
BENE.......io nn ci ho capito niente............a parte TAL DIG, CATIENA UN C****, E FEV DAR INTAL..... di ferrarese nn so altro icon_confused.gif icon_confused.gif icon_confused.gif icon_confused.gif
pottydj
mo stela, gnianca mi!

però chi dentar sol frares.. am racmand!!

mo mama senbee sa tiè 'ntlizent, l'è propria'n bel topic!!!
mick74
spetamo che am fag dal larag anca mi che a star chi in irlanda a scorar l' ingles e l' italian con ialtar italian mo' aio' da tgniram in alenament che seno' a ma smentag. zio vilion! b-rabbit.gif
zizzo
icon_eek.gif
fren
Ma no non è giusto, io capisco la metà delle cose... icon_cry2.gif
Senbee Norimaki
Ció!!! Chi déntar ass zcor sol in frarés, at capì bela?
Adess a fag al muderadór e av scanzèl tuti! Tó manara! Ciapa!
Roccia83
ben ben mo at par a ti che al di d'inquò an saiv brisa al nostar dialet?! mo ndu stat?! dil zitadin propria!!!

am par a mi che stil ragazeti il sia FT (fora topic)!!! as tocarà farag dla scola a veder s'impara quel... però as duvresan far dar quel in cambi?!
Senbee Norimaki
In cambi as fegna dar dla gran carnaza! Bela lì, Roccia, tiè propria un vàlid!
Gambe
CITAZIONE (Sedinho @ 27 Sep 2006 - 00:33) *
Scolta vè belo......ti cà tiè pratic.......mo cum ela che ultimament a gò sempar scador al bus dal culll????


Oh ragazèt at finì ad rubaram il strunzadi ca dig mi?? E po' tal sa bela c'at gà scador al cul parchè at bevi tropi sprizzzzzz!!!!! Brunooooo!!!!!!!!!! rofl.gif
ferra
Mo zio boea.... sl'è grindul stal topic chi ciò.... am par d'andar in tla basa....
Stal zal d'un giapunes ad Kawasaki alora an l'è mina n'oc.... Anca lu l'è bon ad far quel can al sia brisa stupid....
Zio bus dal gat... Tiè propria brav sembee.... brao...
Però a tiè un puchinin grindul.... VIILAN!!!! icon_mrgreen.gif
hubert
majal mo cus 'el stal quel?
mo fev dar in tal cul... TUTIIIIIII.

par mi l'e' 'n quel da mongul.
pero' l'e' fort zio can.
Sedinho
CITAZIONE (Gambe @ 27 Sep 2006 - 10:21) *
Oh ragazèt at finì ad rubaram il strunzadi ca dig mi?? E po' tal sa bela c'at gà scador al cul parchè at bevi tropi sprizzzzzz!!!!! Brunooooo!!!!!!!!!! rofl.gif



Francooooooooooo!!!! Zio busgaaaattt!!!!! A vlea vedar sat ztavi atenti!!!!!

rofl.gif
Roccia83
CITAZIONE (Gambe @ 27 Sep 2006 - 10:21) *
E po' tal sa bela c'at gà scador al cul parchè at bevi tropi sprizzzzzz!!!!!

beh mo sta ben atenti: sal glà parchè al bev trop alora al ga dal riscald!!! che po par dirla par ben al ga gli emuroidi!!! an vre brisa esar al so post!!
Sedinho
rofl.gif
Framol
Ehehe Capo as fègna du spaghìt?
Barone
Sat in du che ta ti ha da metar i du spaghit....
Sedinho
Al sò mi, al sò mi!!!! 00000004dd.gif

In tal cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuulllllllllllllllllllllllllll!!!!
rofl.gif
dede
maial 'sta discusion la'm fa sbigatar dal ridar...... rofl.gif

senbee tiè'n geni
Senbee Norimaki
At vist ac discussión? L'è pina ad razonamént, a gh'è purassà di quèi cumplicà perché nuàltar sém frarés, cumpàgn ch'i vecc inavaià ch'i zcor tutt'al dì ad cazàd sul listón dal duòm e i dis sémpar ziochì e ziolà.
Gambe
Mo cat'jenan'colp al saveva mi ca duèa andar a far al murador cumpagn a miè nunòn invenzi che studiaaaar!!! Almen a far al muradòr as stà al'aria aperta tut al di e at ciapi anc al sol!!!
Framol
CITAZIONE (Barone @ 27 Sep 2006 - 18:54) *
Sat in du che ta ti ha da metar i du spaghit....

A tiè fìn cumpagn la carta vetrada dal 00...
Evil_Soul
Ci sono molti errori in giro in sto topic.
2pac
Bemo Evil, met a post tut alora?

In du ela l'problema(traduzione di "Dov'è l'problema?" by marino)?
Senbee Norimaki
ué, evil, brisa far la pìtima adess ah, sempar lì a far la punta ai ciod, ac strazamarun ca tié. Chi ass zcor un tant al mètar, ma brisa in italian, cl'è na linguaza.
Gambe
Be mo soncamì! Mi anal'sò gnanc l'italian! Infati quand a guard al TG an capiss nient!
Mermai
CITAZIONE (Senbee Norimaki @ 27 Sep 2006 - 23:07) *
ué, evil, brisa far la pìtima adess ah, sempar lì a far la punta ai ciod, ac strazamarun ca tié. Chi ass zcor un tant al mètar, ma brisa in italian, cl'è na linguaza.




O dio Sembee...t'am fà murir a forza ad ridar con stà fras chi cio !!! rofl.gif

Mo iet un mat ???? rofl.gif 4.gif icon_mrgreen.gif
zizzo
...rido solo davanti al pc anche se non capisco niente icon_eek.gif...ahahah
ellyz
oh oh zizzo al n'è mina fazil!
Iè tut fnòc col cul di altar! Di c'al n'è brisa vèra icon_wink.gif
pottydj
mi so sol ch'inquò a son bel che dur.. ma dur zfatt!!!
Evil_Soul
Be mo elora ciacarèmo un brùt frares.
Al miè dialet l'è un sgnor dialet, e mi a g'ho premura c'la zent al la zcora cum as dev.
Mi a vag fier dal miè dialet, vu altar zcorimo cum ca vlì, zio sciflòn.
2pac
Mo infati, at ga rason. Ie' tut brav a zcorar e a zcrivar quand il n'è brisa bon.
fren
CITAZIONE (Framol @ 27 Sep 2006 - 18:44) *
Ehehe Capo as fègna du spaghìt?


Sta frase è EPICA!!!

Garcio docet 23.gif
Roccia83
sgonda mi stamatina am son smirsià trop prest!!! a go na bala ados!!!
tra l'altar al saiv vu che in tla basa as dis smirsiar e in tal centar i dis smisiar?! mo mi, ca son dla basa, tra miarin e ustlà, l'am pias ad più al mie mod: l'am par più grez!!! vamo la, ciapa su e porta a cà!!!
Sedinho
Weeee......capo......ma anu altar.......che caz sin frega da n'du cat ieni???? anne-sophie.gif

E ti vè.....con chi cavì lungh e negar.....cat pari nà figa.....cat ghà ank al scmallt cumpagn al figh....e che tat meti al ruset negar cat pari n'viadossssss........BRUUUUUUUUT FNOCCC......invezì che strar lì a far quèl cal sà tut lù......VAT A TAYAR CHI CAVI'!!!!!! SCAVIARON!!!!!!!

Maial ak bruta zent ak zira al dì d'inquo......!!!!!



rofl.gif
Evil_Soul
Bel, tièn d'och al to bus... at cunvièn.
Sedinho
Cussssela???? Nà pruposta?????? Pussssssa viaa!!!!! BRUUUUUUT FNOCC!!!!
Jolly_roger
CITAZIONE (Sedinho @ 27 Sep 2006 - 00:15) *
Ciò belo......sta mò subit cagià!!!! rofl.gif
Maial stal topic l'è nà sburada!!!! rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif

Più che nà sburàda l'è nà strunzàda......ma am son de pigàr li stess!!!! rofl.gif rofl.gif rofl.gif

CITAZIONE (Sedinho @ 28 Sep 2006 - 12:34) *
BRUUUUUUT FNOCC!!!!

As dìs anc: PEDALAZ DA MURA!!! icon_mrgreen.gif
Sedinho
A ved cat at n'intedi..... ahsisi.gif
musti
rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif PEDALAZZ DA MURA......
Questa è la versione 'lo-fi' del forum. Per visualizzare la versione completa con molte più informazioni, formattazione ed immagini, per favore clicca qui.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.